TOP10 - Najpopularniejsze aplikacje na iOS - 14.05.19

TOP10 - Najpopularniejsze aplikacje na iOS - 14.05.19

źródło zdjęcia:

Najpopularniejsze bezpłatne aplikacje na iOS na dzień 14.05.2019.

Trendy się codziennie zmieniają i coraz to inne aplikacje wskakują na podium. Prawdziwą rewolucję robią niektóre z nich, sukcesywnie dopychając się na pierwsze miejsce. I dzisiaj, z pewnością, zaskoczy was to co znalazło się na pierwszym miejscu zestawienia. Ale nie mogło być inaczej bo to prawdziwa petarda! Prezentujemy najpopularniejsze 10 aplikacji w App Store.

10. Snapchat

Chyba nie trzeba tego tłumaczyć. Choć od wprowadzenia możliwości udostępniania podobnych filmików na Instagramie i Messengerze, Snapchat stracił trochę na popularności to i tak miliony ludzi na całym świecie ciągle tam wraca, zagląda, a niektórzy nieustannie wysyłają tam snapy do swoich znajomych, bawiąc się efektami, które co jakiś czas się zmieniają. Nie dziwi nas więc to, że jest na 10 miejscu, chociaż pobiła Netflixa i Spotify, które znajdują się, w kolejności, na 15 i 14 miejscu w rankingu.

9. Facebook

Ostatnio czekały na nas spore zmiany w aplikacji, które wprawiło wiele osób w osłupienie. Teraz aplikacja ma inną ikonę, można się po niej lepiej poruszać i jest bardziej intuicyjna. Mamy możliwość szybko przenieść się do interesujących nas zakładek na naszym Facebooku. Na pewno jest bardziej czytelna. Dziwne jedynie, że w kategorii popularności jest dopiero na 9 miejscu, skoro jest jedynym tak popularnym komunikatorem na świecie.

8. WhatsApp Messenger

Popularny, darmowy komunikator, z którego również korzystają całe rzesze ludzi. WhatsApp nieustannie przeżywa napływ zainteresowanych. Jest intuicyjny, można wysyłać zdjęcia bez ograniczeń, dzielić się filmikami, dzwonić za pomocą aplikacji, a to wszystko przez Internet, dzięki czemu nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów. Może pojawić się problem, kiedy zostaną wprowadzone reklamy – nie wiemy dokładnie jak będzie to wyglądało, ale trochę martwimy się, że spadnie przez to wygoda użytkowania.

7. HBO GO

Aplikacja prześcignęła Netflixa! I nic dziwnego, skoro ludzie rzucają się na 8 sezon „Gry o tron”. Nad tym nie trzeba się rozwodzić – jest to bardzo fajna możliwość dla tych, którzy lubują się w oglądaniu programów, dokumentów, seriali i filmów, które dostępne są na HBO GO. Niektórym po prostu wygodniej robić to na telefonie, i my to rozumiemy.

6. McDonald’s

Kupony, kuponiki, rabaciki i nowości w ofercie McDonald’s chyba zawsze będą kusiłycałe masy ludzi. Nic dziwnego. Na pewno jest tutaj wiele fanów popularnego „Maka”, którzy wolą zjeść za lepszą cenę, chociaż i tak McDonald’s ma dość konkurencyjną ofertę w stosunku do innych fast-foodów. Nie dziwi nas więc wcale, że aplikacja znajduje się na miejscu szóstym.

5. Instagram

Niegasnąca popularność aplikacji zafundowała jej miejsce piąte. Możecie dzielić się pięknymi zdjęciami z innymi, podglądać sławne osoby, słuchać stories na Instagramie, a także przeglądać fotografie na innych profilach. Kiedy wam się podoba – zostawiacie serduszko i komentujecie. To platforma, na której zarabia wiele ludzi. To miejsce, gdzie udało się wielu wypromować. Obecnie dużo osób zarabia w ten sposób, a reklamodawcy płacą każdą cenę za wyświetlanie reklamy na Insta.

4. YouTube

Nadal najbardziej popularna aplikacja, z której korzystają całe miliony osób. Umożliwia oglądanie ulubionych filmików, filmów i piosenek. Być może to, że znajduje się na 4 miejscu w Polsce, w  najpopularniejszych bezpłatnych aplikacjach, zawdzięcza temu, że coraz więcej osób chce obejrzeć dokument „Tylko nie mów nikomu”. Kto wie. W każdym razie aplikacja wywalczyła sobie mocne, czwarte miejsce.

3. Messenger

Odnoga Facebooka, która pozwala na pisanie ze znajomymi. Można obejrzeć w niej relacje, stworzyć swoje własne, a przede wszystkim – mieć stały kontakt ze znajomymi. Aplikacja FB nie umożliwia bowiem pisania w niej, stąd Messenger. Każdy chce mieć stały kontakt z bliskimi osobami, więc trzecie miejsce jak najbardziej zasłużone.

2. Palmistry Decoder

Aplikacja, która ma bardzo niskie oceny, patrząc na resztę z tego zestawienia. Mimo wszystko znalazła się na 2 miejscu rankingu, ale zajmuje również 1 miejsce w kategorii rozrywka. Za pomocą zdjęcia dłoni jest w stanie wyczytać całą przyszłość. Wzbudza więc ciekawość i ludzie pobierają ją masowo. Sądząc po ocenach – niekoniecznie jest coś warta dla osób, które ją pobrały. Może się ktoś skusi – my nie zamierzamy jej testować.

1. Lidl Plus

Lidl ogłosił niesamowity przełom i zapowiedział, że od teraz możliwa będzie dostawa ich produktów pod same drzwi naszych domów i mieszkań. Obiecali również darmową dostawę. I chociaż obecnie dostępna jest możliwość zamawiania produktów non-food, a na wprowadzenie do oferty jedzenia trzeba będzie poczekać, chyba z czystej ciekawości wszyscy zaczęli pobierać aplikację i ją testować. Obecnie aplikacja zajmuje 1 miejsce w kategorii „Zakupy” i posiada 3 gwiazdki na 5 możliwych, z prawie 250 ocen. To całkiem dobry wynik. Chętnie przetestujemy tę aplikację pod względem jej funkcjonalności i możliwości jakie udostępnia potencjalnym kupującym.